Nasze usługikarcher kirby
głowica karcher pw 20odkurzacz karcher puzzi 400 odkurzacz kirby

Mamy wieloletenie doświadczenie i skuteczne technologie prania wykładzin w biurach, lokalach i mieszkaniach prywatnych

W zależności od czyszczonej powierzchni i stopnia zabrudzenia, proces prania - czyszczenia wykładziny składa się w kilku etapów:

mechaniczne odkurzenie powierzchni
-  usuniecie zabrudzeń nierozpuszczelnych  (w przypadku prania dywanów etap stosowany zawsze)
odkurzanie (mechaniczne trzepanie) odbywa się przy pomocy odkurzaczy Kirby. Runo wykładziny jednocześnie jes rozczesywane przy pomocy wirującej szczotki ,co podnosi skuteczność kolejnych etapów prania wykładziny. W etapie tym usunięte są zabrudzenia, które w kolejnych etapach nie mogłyby być usunięte.

odplamianie - recznę usuwanie szczególnie uporczywych plam przy pomocy dedykowanych odplamiaczy, usuwanie gumy do żucia i innych zanieczyszczeń

praspray
- rozpuszczenie brudu (w przypadku bardzo zabrudzonych wykładzin etap stosowany zawsze)
preparat  jest rozpylany na wykładzinie, a dla podniesienia skuteczności często również wcierany recznie szczotkami. W etapie tym brud jest oddzielany od włókien

usuwanie brudu - ekstrakcja w przypadku prania wykładzin proces ten odbywa się najcześciej tą metodą
Ekstrakcja jest zasadniczym etapem prania. Polega ona na wypłukiwaniu brudu przy pomocy agregatu natryskowo-ssącego i środka do prania ekstrakcyjnego. W przypadku silnie zabrudzonych wykładzin stosujemy dodatkową głowicę piorącą W etapie tym wypłukiwane są również pozostałości nieporządanych środków chemicznych.

Zabiegi dodatkowe

W przypadku wykładzin z dłuższym włosiem po praniu następuje zaczesanie włókien w jednym kierunku.

Jeżeli zachodzi potrzeba szybkiego wysuszenia wykładziny stosujemy specjalistyczne szuszarki oraz wstawiamy osuszacze kondensacyjne.

Jeżleli zachodzi potrzeba neutralizacji zapachów stosujemy odpowiednie środki chemiczne lub neutralizacja zapachów odbywa się przy pomocy generatora ozonu

Przed zamówieniem usługi prosimy o jak najwięcej informacji odnośnie wykładziny przeznaczonej do prania, tak abyśmy mogli odpowiednio się przygotować.


Usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic.

 

Masz pytania ? Chcesz się z nami skontaktować ? Napisz lub zadzwoń:
rm 760
 
Copyright Š 2018 Open Source Matters. Wszelkie prawa zastrzeşone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.